Strona klanu WPP (World Professional Player)

Chcesz należeć do Klanu WPP(World Professional Player) dobrze trafiłeś

Ogłoszenie

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY BYĆ W TYM KLANIE!!! ZAREJESTRUJ SIĘ ABY BYĆ W TYM KLANIE!!! ......................................................................... .Poszukujemy Graczy na nasz Serwer Proszę wchodzić w dział Rekrutacja...!!! Poszukujemy Graczy na nasz Serwer Proszę wchodzić w dział Rekrutacja...!!! Poszukujemy Graczy na nasz Serwer Proszę wchodzić w dział Rekrutacja...!!! WIĘCEJ INFO PO REKRUTACJI!!! WIĘCEJ INFO PO REKRUTACJI!!! WIĘCEJ INFO PO REKRUTACJI!!!...............................................................................................................................................

#1 2012-01-23 17:19:35

 karamba605

Administrator

17467755
Skąd: Trzebnice
Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 28
Punktów :   

Klan WPP (World Professional Player)

Jestem założycielem tej Strony jak i Klanu WPP (World Professional Player) czyli Światowy Profesjonalny Gracz. Nasz klan może być jednym z najlepszych klanów tylko dzięki wam...! Nazwa tego klanu została wymyślona przez mojego kolegę oczywiście nie podlega ona zmianie. Chcę abyście pomogli mi w rozwijaniu się tego klanu a ja w zamian za to prze-karze wam wszystko co wiem o Cod4

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nbip.pun.pl www.ridersi.pun.pl www.pokemon-pbf-game.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.mesjasz.pun.pl