Strona klanu WPP (World Professional Player)

Chcesz należeć do Klanu WPP(World Professional Player) dobrze trafiłeś

Ogłoszenie

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY BYĆ W TYM KLANIE!!! ZAREJESTRUJ SIĘ ABY BYĆ W TYM KLANIE!!! ......................................................................... .Poszukujemy Graczy na nasz Serwer Proszę wchodzić w dział Rekrutacja...!!! Poszukujemy Graczy na nasz Serwer Proszę wchodzić w dział Rekrutacja...!!! Poszukujemy Graczy na nasz Serwer Proszę wchodzić w dział Rekrutacja...!!! WIĘCEJ INFO PO REKRUTACJI!!! WIĘCEJ INFO PO REKRUTACJI!!! WIĘCEJ INFO PO REKRUTACJI!!!...............................................................................................................................................

#1 2012-01-23 14:19:58

 karamba605

Administrator

17467755
Skąd: Trzebnice
Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 28
Punktów :   

TeamSpeak 3 bez tajemnic

1. Co będzie nam potrzebne ?
-Mikrofon (bierni słuchacze też oczywiście mogą przebywać ;p)
-Słuchawki lub Głośniki. Ja ze swojej strony polecam jednak słuchawki, ponieważ unikniemy efektu tzw przebijania, a i nasi domownicy myślę, że odetchną z ulgą.


2. Jak zacząć ?
Na początku będzie trzeba oczywiście pobrać program. Wchodzimy o tu:http://www.teamspeak.com/?page=downloads i ściągamy wersję CLIENT zależnie od naszych parametrów systemowych, a następnie instalujemy.


3. Jak się połączyć ?
Nic trudnego. Odpalamy program i naszym oczom ukazuje się to oto okienko (u was może wyglądać trochę inaczej wizualnie bo ja zmieniłem sobie skórkę):




Następnie klikamy w zakładkę CONNECTIONS i wybieramy opcję CONNECT. Pojawi się przed naszymi oczami kolejne, ale mniejsze okienko, które wypełniamy w następujący sposób:


1. Wybieram Serwer List
2. Szukamy Kanału TS-3.pl wchodzimy w niego
3. i szukamy kanału 48 nazywa się Trzebnice Bloki wchodzimy w (coda4multiplayer)podkanał  wpisujemy Hasło: polska





4. Parę słów na temat konfiguracji, specyfiki servera i przydatnych ustawień
Ustawienia które warto zastosować:

1. Opcja Push-To-Talk

Czyli bindujemy sobie na wybrany przez nas przycisk aktywację mikrofonu. Innymi słowy mikro będzie działał tylko wtedy gdy będziemy trzymać przycisk który sami przypisaliśmy. Jak odpalić tą opcję ? Robimy tak:

Zakładka SETTINGS->OPTIONS->CAPTURE i zaznaczamy opcję Push-To-Talk oraz ustawiamy sobie przycisk, który nam najbardziej do tego odpowiada. Dajemy APPLY i wsio.

2. Bookmarks

Nie jest to konieczne, jednak fajna rzecz jeśli korzystamy z więcej niż jednego TSa. Za jednym kliknięciem możemy się połączyć z kanałem bez konieczności wpisywania w Connect. Jak jesteśmy już na serwerze wejdźcie sobie w zakładkę BOOKMARKS i wybierzcie ADD TO BOOKMARKS. Będziecie wtedy mieć ten serwer wyświetlany w zakładce Bookmarks i będziecie się łączyć po jednym kliknięciu.


Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy odnośnie TSa może się udać na kanał Dyżurka bądź Pomoc Admina.

Trochę o oznaczeniach:
ROOT lub/i Czerwone S przy nicku - Są to właściciele servera, główni admini itd.
HA lub/i Pomarańczowe/Niebieskie S przy nicku- Zastępcy głównych adminów.
SSA lub/i Niebieskie S przy nicku - Super Server Administrator
SA lub/i Różowe/Srebrne S przy nicku - Server Administrator
Jasnozielone C przy nicku - Channel Admin (u nas na kanale to będą kolorowi z forum i pewno ja)
Zielone R przy nicku - Prawny użytkownik kanału. Będzie go mieć każdy kto korzysta z naszego pokoju, upoważni to do wchodzenia bezpośrednio na podkanały naszego pokoju bez potrzeby wpisywania hasła. Popularnie zwane R-ki z reguły przyznają Channel Admini (R-ke można nadać tylko na głównym kanale)

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.horyzontzdarzen.pun.pl www.304gdh.pun.pl www.theshinobiworld.pun.pl www.ekstramenager.pun.pl www.mucc.pun.pl